Radomíra Mědílková

 

:: Úvodní strana
:: Interní onemocnění
:: Autoimunitní onemocnění
:: Onemocnění pohybového
aparátu a páteře
:: Léčení neplodnosti
:: Psychické problémy, drogy
:: Rakovinová onemocnění
:: Další choroby
- infekce, epilepsie, atd.
:: Vis maior
:: Nesmyslný zápas
· Případ HIV
· Co mě mrzí na některých lékařích
· Co přinesl čas
· Z připravované knihy
· Závěr

:: Exorcismus po česku
· Úvod
· Metoda
· Duše
· Ďábel
· Moji spolupracovníci
· Přírodní bytosti, Elementární útvary
· Exorcismus
· Sexuální zločiny
· Okultismus
· Církev, psychologie, morální zdraví
   


Až ti bude v životě nejhůř,
otoč se ke slunci
a
všechny stíny padnou za tebe.

John Lennon

 

Další choroby - infekce, epilepsie, atd.

 

Další chorobyNeustále přicházejí pacienti s chorobou, kterou jsem zatím u nikoho neléčila. Vždy mám trochu strach a vždy se zároveň těším, jaké geniální rezervy organizmus odkryje, jaké reakce, regenerační či kompenzační postupy zvolí. Málokdy jsme zklamáni. Většinou v případě, že předcházející choroba část organizmu úplně zničila, takže v těle chybí podobně jako amputovaná končetina. Například při těžkých mrtvicích, kdy prudké tepenné krvácení rozmetá část mozku. V takových případech se ještě dá zamezit zhoršování stavu nebo čelit některým následkům.

 

U infekcí většinou vystačím s běžným působením na imunitní systém. Uvažuji, jak vybavit hostitelské buňky, aby nebyly k virům tolerantní, ale to je ve stadiu úvah a prvních pokusů. Výrazné výsledky jsem zaznamenala i při léčení HIV.

 

U epilepsií jsem našla stopy starých mozkových zánětů a dle záznamů EEG byla náprava velmi rychlá.

 

Snažila jsem se vyhledat k tomuto bodu něco kuriózního. Nejvíce se tomu asi blíží proces, který sama pro sebe nazývám látání. Naposledy jsem jej uplatnila u desetiletého chlapce, který trpěl refluxem, nechutenstvím a bolestmi v nohách nad kotníkem, které mu bránily ve sportu. Zjevně šlo o brániční kýlu a uvolněná vaziva v dolních končetinách. Následek virózy, z těch, co probíhají zcela nenápadně a na odchodu zanechají zdevastované tělo. Bránici jsme museli doslova sešívat, podobně šlachy na nohách. Zvládli jsme to na tři sezení. Neptejte se, jak. Je to singrovka Páně. Podobně jsem vyspravila i jiné bránice u dospělých a další orgány, např. srdeční přepážky a chlopně. Jeden z pacientů byl velmi lékařsky sledován. S alternativní léčbou se nepřiznal, takže se o něm dodnes diskutuje na vysoké odborné úrovni.

 

 
    Created by WEB-STUDIO  
Léčitelská praxe
Napište mně