Radomíra Mědílková

 

:: Úvodní strana
:: Interní onemocnění
:: Autoimunitní onemocnění
:: Onemocnění pohybového
aparátu a páteře
:: Léčení neplodnosti
:: Psychické problémy, drogy
:: Rakovinová onemocnění
:: Další choroby
- infekce, epilepsie, atd.
:: Vis maior
:: Nesmyslný zápas
· Případ HIV
· Co mě mrzí na některých lékařích
· Co přinesl čas
· Z připravované knihy
· Závěr

:: Exorcismus po česku
· Úvod
· Metoda
· Duše
· Ďábel
· Moji spolupracovníci
· Přírodní bytosti, Elementární útvary
· Exorcismus
· Sexuální zločiny
· Okultismus
· Církev, psychologie, morální zdraví
   


Až ti bude v životě nejhůř,
otoč se ke slunci
a
všechny stíny padnou za tebe.

John Lennon

 

Léčení neplodnosti

 

Setkala jsem se s tímto problémem především u žen a výsledkem snahy je dlouhá řada zdravých miminek. Cením si třeba případu paní, která měla jen jeden vaječník a spodní část dělohy chirurgicky seříznutou následkem opakovaného výskytu vředu na děložním čípku. Přesto porodila pěkného velkého chlapečka. Podmínka správně položené pánve pro úspěšné těhotenství je dostatečně známá, existují i vhodná cvičení, která jsou však poměrně dlouhá a namáhavá. Tento problém mohu odstanit dosti rychle a v pohodlí. Méně známá je podmínka správného prokrvení Léčení neplodnostiorgánů v malé pánvi, závislá hlavně na stavu kyčelních tepen. Utlačeny však mohou být i tepny jemnější, i ty nejtenčí, a rozmnožovací orgány pak nemohou být funkční, jako motor bez benzinu. Je třeba upravit polohu kostí v kyčlích, polohu křížové a bederní páteře, často těžiště celé páteře. A uvolnit svaly, které svým stresovým sevřením také utlačují cévy. S pomocí svalstva je třeba uvést dělohu do správné polohy. Často je třeba regenerace dělohy a vaječníků po latentních zánětech. Cysty se vstřebávají velmi dobře. A kupodivu lze odstranit i vnitřní jizvy a srůsty.

 

Podstatná je podmínka hormonální dostatečnosti a vyváženosti. Endokrinní žlázy jsou umístěny podél pomyslné svislé osy, nejvýše na ní epifýza, na spodním konci gonády, tj. vaječníky nebo varlata. Výše položená žláza řídí níže umístěnou. Pro funkci dělohy je hodně podstatná činnost hypofýzy, žlázy vysoko položené přibližně za kořenem nosu, ale i ostatních žláz, například štítné žlázy. A existuje i zpětná vazba, od nižší žlázy k té vyšší, od orgánů k endokrinní žláze. Také funguje hormonální komunikace mezi orgány. Když vaječníky produkují poškozená vajíčka, děloha přestává menstruovat. Tělo se léčení ochotně přizpůsobuje, aby splnilo svůj hlavní úkol, předání štafety života.

 

Někdy se to však nepodaří. Manželský pár měl těžce poškozenou tvorbu vajíček i spermií následkem neléčených zánětů. Ztratila jsem je z obzoru, ale myslím, že jsme jen zachránili jejich zdraví, které budou potřebovat pro adoptované dítě. Jiná paní, profesionální jezdkyně, měla tak ztuhlá veškerá kloubní spojení v oblasti pánve, i vazivový aparát břišních orgánů, že její rozmnožovací ústrojí rezignovalo. V těhotenství se totiž kosti musejí rozestoupit, orgány v břišní dutině mění polohu dle rostoucího plodu. Problém jsme vyřešili, ale manžel měl velice nízkou pohyblivost spermií a pro nápravu odmítl cokoli dělat.

 

Klid a psychická pohoda jsou také známé okolnosti, které přispívají ke vzniku těhotenství, a jejich nedostatek mu brání. Jak třeba ženy náhle otěhotní po ukutečněné adopci, někdy jen po rozhodnutí pro adopci, protože z nich opadlo napětí. Největší psychický blok vzniká, když za neutěšeného dětství v ženě vznikla myšlenka nebo pocity, že je lépe se nenarodit. Tělo bylo poslušno ducha a těhotenství odmítalo, ale je možno s ním vykomunikovat změnu. Zrození nového života je takový klad, že rozezpívá tělo i duši.

 

 

 
    Created by WEB-STUDIO  
Léčitelská praxe
Napište mně